OFS 2019 – fotorelacja

Autor: |Data publikacji:

Za nami największe wydarzenie branżowe tego roku. W dniu 3 października w Nadarzynie odbyło się Ogólnopolskie Forum Stolarki 2019 r., które przyciągnęło blisko 400 menadżerów z ponad 200 firm (w tym blisko 70 producentów). Podczas OFS poznaliśmy laureatów Gali Liderów Rynku Stolarki 2019 oraz Innowację Roku 2019 wybraną przez branżę stolarki. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wyjątkowego wydarzenia.

fot.: Tomasz Wojewoda

Zobacz również

Forum Webinar – nowości na sezon 2026

Forum Webinar – nowości na sezon 2026

Anna Domańska i Paweł Gregorczyk opowiedzieli o nowościach branży stolarki w I połowie 2026 roku. Forum Webinar odbył się w czwartek 21 maja, partnerem wydarzenia była firma RAILING.

Nowe władze POiD i tematy XVI Kongresu Stolarki Polskiej

Nowe władze POiD i tematy XVI Kongresu Stolarki Polskiej

XVI Kongres Stolarki Polskiej: nowe władze POiD, konkurencyjność branży, sukcesja, sprzedaż i wnioski z debaty o rynku stolarki.

Ulica Leszka Gierszewskiego 1 nowym adresem Drutexu

Ulica Leszka Gierszewskiego 1 nowym adresem Drutexu

Drutex pod nowym adresem. Na cześć założyciela, od czwartku 14 maja, siedziba firmy zlokalizowana jest przy ulicy Leszka Gierszewskiego 1.