Yawal – Specjalista ds. IT, Herby (pow. lubliniecki)

Data publikacji: 2020-09-04

Firma: Yawal

Stanowisko: Specjalista ds. IT

Miejscowość: Herby (pow. lubliniecki)

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Miejsce pracy: Herby (pow. lubliniecki)

Zadania:

  • zamawianie sprzętu (komputery, monitory, telefony itd.)
  • przygotowywanie komputerów dla nowych pracowników wg. standardu w organizacji
  • lokalizowanie, diagnostyka i usuwanie problemów
  • wsparcie techniczne użytkowników w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego
  • monitorowanie pracy systemów, analiza i poprawa ich wydajności
  • zarządzanie uprawnieniami użytkowników
  • kontrola licencji oprogramowania i zapewnienie nowych licencji
  • tworzenie, konfiguracja, optymalizacja i monitoring maszyn wirtualnych – Vmware
  • konfiguracja urządzeń sieciowych takich producentów jak: DELL, HP, FORTINET

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie z zakresu IT
  • umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność
  • zaangażowania i chęci rozwoju
  • język angielski na poziomie pozwalającym na czytanie materiałów pomocniczych
  • umiejętności konfiguracji sprzętu komputerowego
  • znajomość sprzętu serwerowego takich producentów jak Dell
  • znajomość zagadnień z zakresu serwerowych systemów operacyjnych Windows (np. 2012R2, 2016)
  • znajomość zagadnień sieci komputerowych
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz przyjazną atmosferę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • dodatkową opiekę zdrowotną
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do karty Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres: praca@yawal.com

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”

O firmie

Yawal

Dostawca