WIŚNIOWSKI – regionalny menadżer sprzedaży (pvc)

Data publikacji: 2021-04-08

Firma: WIŚNIOWSKI

Stanowisko: regionalny menadżer sprzedaży (pvc)

Miejscowość: Wielogłowy / Nowy Sącz

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Miejsce pracy:

Region 1: woj. pomorskie, woj. zachodniopomorskie i woj. warmińsko-mazurskie
Region 2: woj. dolnośląskie, woj. opolskie, woj. lubuskie i woj. wielopolskie

Opis stanowiska:

wsparcie i rozwój sprzedaży stolarki PVC w oparciu o przyjętą strategię handlową w wyznaczonym regionie
rozwój sprzedaży poprzez realizację założonych celów
rozwijanie kontaktów biznesowych z obecnymi i nowymi klientami oraz ich bieżąca obsługa
aktywne monitorowanie rynku
współudział przy tworzeniu planów sprzedaży i ich rozliczaniu
inicjatywa i pełne zaangażowanie w lokalne oraz centralne działania marketingowe i sprzedażowe

Nasze oczekiwania:

znajomość rynku i branży stolarki PVC oraz aktualnych trendów handlowych
doświadczenie w sprzedaży i współpracy z klientami
bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
otwartość na zmiany, elastyczność oraz chęć rozwoju
gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji
wykształcenie minimum średnie
czynne prawo jazdy kategorii B

Nasza oferta:

stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń
dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy
zadaniowy czas pracy
wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań / telefon komórkowy, samochód służbowy, laptop /
szeroki pakiet szkoleń wstępnych oraz produktowych i technologicznych
pakiet socjalny: dofinansowanie do edukacji, spotkania integracyjne, upominki okolicznościowe
przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób.

O firmie

Wiśniowski

Producent