Winkhaus – specjalista ds. planowania produkcji

Data publikacji: 2021-02-22

Firma: Winkhaus

Stanowisko: Specjalista ds. planowania produkcji

Miejscowość: Rydzyna

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Dostawca

Zakres obowiązków

  • planowanie produkcji w perspektywie krótko- i długoterminowej,

  • konfigurowanie i optymalizowanie parametrów systemu MRP,

  • weryfikowanie planów produkcyjnych zgodnie z zamówieniami,

  • sporządzanie analiz dostępności mocy produkcyjnych,

  • monitorowanie realizacji zleceń produkcyjnych oraz poziomu zapasów.

Nasze wymagania

  • Wystarczy, że masz wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne i potrafisz się sprawnie komunikować w języku niemieckim lub angielskim.

  • Liczymy na Twoje doświadczenie w planowaniu pradukcji oraz na Twoje zdolności obsługi Excela, analizowania danych i wyciągania wniosków.

  • Twoja wiedza z zakresu funkcjonowania systemów ERP (np. SAP) znacząco ułatwi Ci proces wdrożenia i dalszej pracy.

  • Zakładamy też, że potrafisz dobrze zarządzać czasem, ustalać priorytety i skutecznie działać pod presją czasu.

  • Oczekujemy również, że będziesz się dobrze czuć w pracy zespołowej w administracji produkcji.

To oferujemy

  • Otrzymasz stabilną pracę na samodzielnym stanowisku w firmie międzynarodowej z ponad 160-letnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Oferujemy szansę na dynamiczny rozwój zawodowy oraz zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności.

  • Zostaniesz gruntownie przeszkolony z technologii i organizacji produkcji oraz będziesz współpracować z zespołem doświadczonych specjalistów.

  • Będziesz mieć szansę inicjować i wdrażać projekty wewnętrzne, zmierzające do doskonalenia systemów zarządzania produkcją.

  • Otrzymasz dodatkową prywatną opiekę medyczną w Grupie LUX MED.

  • Będziesz mieć możliwość udziału w dofinansowanych kursach języków obcych.

  • Oprócz miesięcznego wynagrodzenia, weźmiesz udział w motywacyjnym systemie premii i nagród.

O firmie

Winkhaus

Dostawca