WINKHAUS – informatyk helpdesk

Data publikacji: 2022-04-29

Firma: WINKHAUS

Stanowisko: informatyk helpdesk

Miejscowość: Rydzyna

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Dostawca

Opis stanowiska

pomoc w konfiguracji i obsłudze programu WH Okna (program wspierający produkcję i sprzedaż okien i drzwi) dla producentów i sprzedawców

obsługa przez telefon, pomoc zdalna, możliwe wizyty u klienta

szkolenia dla użytkowników

obsługa systemu Help Desk/CRM

współpraca z informatykami terenowymi i programistami

Wymagania

wykształcenie średnie

bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office

bardzo dobra umiejętność obsługi systemów Windows

umiejętność diagnozowania problemów instalacyjnych w systemach Windows

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

zdolność łatwego nawiązywania kontaktów

umiejętności komunikacyjne i organizacji czasu pracy

entuzjastyczne nastawienie do życia

wysoka kultura osobista

samodzielność i inicjatywa w działaniu

mile widziana znajomość programu WH OKNA lub asortymentu produktów Winkhaus

Oferujemy

charakter pracy typu „help desk” – pomoc klientom przez telefon

szansa na dynamiczny rozwój zawodowy oraz zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności

praca umożliwiająca kontakt z klientami

ruchomy czas pracy, 8 godzin dziennie w godzinach 07:00 – 17:00

stabilna praca na samodzielnym stanowisku w firmie międzynarodowej z ponad 160-letnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku

wynagrodzenie doceniające Twoje umiejętności i doświadczenie

objęcie dodatkową prywatną opieką medyczną w Grupie LUX MED

możliwość udziału w dofinansowanych kursach języków obcych i szkoleniach

udział w motywacyjnym systemie premii i nagród

możliwość spożywania dowożonych obiadów

O firmie

Winkhaus

Dostawca