Wala – Przedstawiciel techniczno-handlowy

Data publikacji: 2020-07-02

Firma: WALA

Stanowisko: przedstawiciel techniczno-handlowy

Miejscowość: Wilkowice

Województwo: Łódzkie, Opolskie, Śląskie, Świętokrzyskie

Branża: Dostawca

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy Osoby której zadaniem będzie promowanie produktów dedykowanych do stolarki drzwiowej
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja celów sprzedaży
  • Identyfikacja potrzeb klientów oraz reagowanie na ich indywidualne potrzeby
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych

Wymagania:

  • Dobra znajomość rynku okuć do stolarki drzwiowej
  • Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne lub handlowe
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Obsługa komputera wraz z pakietem MS Office
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji z klientem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie: umowy o pracę
  • Samochód służbowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i energicznym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie na „Formularzu CV” dostępnym na stronie: www.wala.pl w zakładce „Kontakt” -> „Praca” oraz odesłanie go na adres praca@wala.pl lub aplikując przez portal pracuj.pl pod adresem: https://www.pracuj.pl/praca/przedstawiciel-handlowy-slaskie,oferta,7544569

O firmie

WALA

Dostawca