VOSTER – project manager IT

Data publikacji: 2020-02-24

Firma: VOSTER

Stanowisko: project manager w dziale IT

Miejscowość: Zarzecze

Województwo: Podkarpackie

Branża: Producent

Zadania:

Koordynacja wdrożeń modułów i rozwiązań w systemie klasy ERP
Koordynacja działań dot. wdrażania kolejnych etapów projektów wdrożeń produkcyjnych
Organizowanie spotkań, optymalizacja prac w projektach
Nadzór nad prawidłowym oraz terminowym wykonaniem projektów
Prowadzenie warsztatów z działami biznes oraz produkcja w celu wyeliminowania luk procesowych i technologicznych
Testowanie i wdrażanie poszczególnych aplikacji i rozwiązań
Prowadzenie dokumentacji projektowych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe
1 rok doświadczenia w koordynowaniu i/lub nadzorowaniu projektu/projektów
Znajomość metodologii prowadzenia projektów (mile widziana wiedza poparta certyfikatami)
Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2 w mowie i piśmie
Znajomość pakietu MS Office (MS Project Excel, Powerpoint)
Umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole
Umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane:

Wiedza z zakresu systemów ERP oraz WMS
Doświadczenie w pracy w zespole ds. wsparcia aplikacji
Znajmość kultury pracy w systemie Agile

Oferujemy:

odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
zatrudnienie w ramach umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + nagrody)
stabilne zatrudnienie na długi okres
atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.