VELUX – mistrz zmiany

Data publikacji: 2022-06-27

Firma: VELUX

Stanowisko: mistrz zmiany

Miejscowość: Namysłów

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Jakie będą Twoje zadania?

  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Optymalizacja wydajności procesów produkcyjnych
  • Realizacja założonych planów produkcyjnych
  • Zapewnienie wysokich standardów jakościowych
  • Współpraca z innymi działami
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, PPOŻ i dyscypliny pracy

Kogo szukamy?

  • Kandydatów z minimum 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Kandydatów z umiejętnością motywowania i zarządzania zespołem
  • Osób z umiejętnością szybkiego podejmowania decyzji
  • Osób ze znajomością narzędzi Lean Manufacturing
  • Zaangażowanych, sumiennych i rzetelnych pracowników
  • Chętnych do nauki i rozwoju ścieżki kariery

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie na start wraz z premią: od 7500 zł brutto do 9500 zł brutto (w zależności od doświadczenia i kwalifikacji)
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
  • Pakiet dodatkowych korzyści, dla Ciebie i Twoich bliskich ( dofinansowanie posiłków, codziennie świeży owoc, prezenty na święta, nagrody stażowe, karnety sportowe, dodatki finansowe w związku ze ślubem pracownika i narodzinami dzieci, i wiele innych benefitów)
  • Ubezpieczenie na życie i dodatkową opiekę medyczną
  • Fundusz Emerytalny w całości opłacany przez pracodawcę
  • Indywidualne ścieżki rozwoju umożliwiające szybki awans i wzrost wynagrodzenia
  • Wsparcie i doświadczenie kompetentnego zespołu podczas procesu wdrożenia
  • Zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie, będącej w fazie dużego wzrostu i działającej zgodnie z poszanowaniem Prawa pracy i praw pracowniczych
  • Praca maksymalnie na 3 zmiany – nie mamy czterobrygadówki
  • Bezpieczne środowisko pracy

O firmie

VELUX

Producent