VELUX – koordynator sprzedaży projektowej

Data publikacji: 2021-10-06

Firma: VELUX

Stanowisko: koordynator sprzedaży projektowej

Miejscowość: Kraków

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Twój zakres obowiązków

Budowanie oraz rozwijanie relacji z różnymi grupami docelowymi ważnymi w procesie inwestycyjnym: deweloperzy, biura architektoniczne, wykonawcy, inwestorzy

Stałe, aktywne monitorowanie rynku inwestycyjnego w poszukiwaniu adekwatnych projektów oraz budowanie baz danych podmiotów decyzyjnych w procesie projektowym

Koordynowanie procesu sprzedaży inwestycyjnej na każdym jego etapie, od pozyskania informacji o projekcie po domknięcie sprzedaży

Wdrażanie wysokich standardów sprzedaży projektowej, sugerowanie rozwiązań optymalizujących proces sprzedaży, pro-aktywne dzielenie się wiedzą i inspirowanie członków zespołu

Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów oraz koordynację przygotowania oferty dla klienta

Zachowanie jak najwyższych standardów obsługi klienta, sugerowanie i wdrażanie innowacji w tym obszarze

Prowadzenie negocjacji handlowych

Stałą współpracę z pozostałymi członkami Działu Sprzedaży w celu zapewnienia płynności procesu

Aktywny udział we współtworzeniu Działu Sprzedaży także poprzez kontakt międzynarodowy oraz wymianę „best practices”

Realizację powierzonego celu sprzedażowego, dążenie do stałego wzrostu udziału firmy w sprzedaży na rynku inwestycyjnym

Nasze wymagania

Co najmniej 3 – letnie doświadczenie oraz sukcesy związane ze sprzedażą produktów budowlanych na rynku inwestycyjnym

Doświadczenie oraz umiejętności prowadzenia rozmów z grupami takimi jak architekci, wykonawcy czy deweloperzy oraz prowadzeniu szkoleń dla grup docelowych

Wysokie kompetencje komunikacyjne oraz negocjacyjne

Bardzo dobre kompetencje w zakresie prowadzenia projektu sprzedażowego od zidentyfikowania osób decyzyjnych, poprzez doradztwo, przeprowadzenie negocjacji po dopięcie procesu sprzedażowego

Samodzielność, zorientowanie na cel oraz pro-aktywność w zakresie realizacji zadań, umiejętności dzielenia się wiedzą z innymi członkami zespołu

Dobra znajomość j. angielskiego

To oferujemy

Ciekawą pracę z produktami najwyższej jakości

Dużą samodzielność w kreowaniu biznesu na powierzonym obszarze

Współpracę opartą na zaufaniu i szacunku do pracownika

Wewnętrzny program rozwojowy skierowany do wszystkich pracowników (LEVEL Up!)

Stabilne zatrudnienie w firmie obecnej od 30 lat na polskim rynku

System premiowy zależny od wyników

Niezbędne narzędzia pracy: komfortowy samochód, laptop, tablet, telefon

Pracowniczy Program Emerytalny finansowany w całości przez pracodawcę

Wsparcie Fundacji Pracowniczej

Zniżka pracownicza na produkty VELUX

Atrakcyjny pakiet well-beingowy

Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych

prywatna opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

możliwość pracy zdalnej

elastyczny czas pracy

zniżki na firmowe produkty i usługi

program emerytalny

parking dla pracowników
dodatkowe świadczenia socjalne

O firmie

VELUX

Producent