VELUX – inżynier procesu

Data publikacji: 2021-04-12

Firma: VELUX Group

Stanowisko: inżynier procesu

Miejscowość: Gniezno

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Główne zadania

Nadzór nad prawidłowym procesem montażu;
Wprowadzanie modernizacji i usprawnień w maszynach produkcyjnych;
Prowadzenie lub uczestnictwo w projektach inwestycyjnych;
Usprawnianie procesów technologicznych;
Optymalizacja zużycia zasobów produkcyjnych;
Planowanie oraz prowadzenie testów nowych produktów;
Wdrażanie zmian w produktach;
Inicjowanie działań zmierzających do poprawy efektywności i jakości;
Współpraca z zagranicznymi działami wspierającymi, produkcją oraz utrzymaniem ruchu

Od kandydatów oczekujemy

Wyższego wykształcenia technicznego (automatyka, mechatronika lub pokrewne);
Doświadczenia w pracy jako Automatyk lub Inżynier procesu min. 2 lata;
Umiejętność programowania PLC oraz HMI (Siemens, Proface, Omron, Mitsubishi lub inne);
Umiejętność programowania i optymalizowania systemów napędowych falownikowych oraz serwonapędowych;
Analityczne podejście do problemów;
Bardzo dobre zdolności organizacyjne; komunikatywność i umiejętność pracy w zespole; nastawienie na rozwój i poznawanie nowych zagadnień;
Swobodna komunikacja w języku angielskim
Mile widziana znajomość oprogramowania AutoCAD, SolidWorks lub pokrewne;
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Pracę w wyjątkowym zespole specjalistów, który kreuje zaawansowane procesy technologiczne w naszej fabryce
Możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań i realnego wpływu na procesy
Kompleksowe projekty techniczne
Szeroki pakiet benefitów pozafinansowych (świeże owoce/jogurty, dofinansowanie na wczasy, karta multisport, ubezpieczenie zdrowotne i na życie, paczki na święta itd.)

W Grupie VELUX dajemy Ci szanse na rozwój, na kształtowanie Twojej własnej ścieżki kariery, na pracę w międzynarodowym środowisku oraz bycie częścią firmy, która jest liderem na rynku zrównoważonego budownictwa.

O firmie

VELUX

Producent