TEAM-PLAST – kierownik produkcji

Data publikacji: 2020-10-05

Firma: TEAM-PLAST

Stanowisko: kierownik produkcji

Miejscowość: Syców

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Producent

Oczekiwania względem kandydata:

Wymagane min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkującym okna
Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne
Umiejętność zarządzania zespołem, motywowania i organizacji pracy
Podstawowa wiedza z zakresu Kodeksu Pracy i BHP
Umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji
Komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
Umiejętność sprawnego podejmowania decyzji

Zakres obowiązków:

Planowanie i koordynowanie zadań działu produkcji, dotrzymywanie ustalonych terminów, realizacja założonych planów
Zarządzanie i kontrola procesu produkcji, minimalizowanie strat i kosztów produkcji
Obsługa maszyn, praca przy produkcji okien
Przestrzeganie przepisów BHP, instrukcji oraz obowiązujących procedur
Zarządzanie podległym zespołem zgodnie ze standardami firmy
Wdrażanie nowych rozwiązań oraz rekomendacja własnych pomysłów
Uczestnictwo w spotkaniach dot. produkcji
Organizacja i udział w szkoleniach branżowych

Oferujemy:

Pracę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Bardzo dobrą atmosferę w pracy
Współpracę z profesjonalistami w swojej branży
Samodzielność w organizacji pracy własnej i zespołu
Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wiedzy, doświadczenia i zaangażowania