SYKOMAT – specjalista ds. sprzedaży i inwestycji

Data publikacji: 2020-09-18

Firma: SYKOMAT

Stanowisko: specjalista ds. sprzedaży i inwestycji

Miejscowość: Warszawa - Wesoła

Województwo: Mazowieckie

Branża: ​​Dystrybutor

Opis stanowiska:

Obsługa Klientów w salonie sprzedaży – prezentacja produktów, fachowe doradztwo, przyjmowanie, realizacja zamówień i zleceń montażowych w zakresie drzwi, okien, bram garażowych, tarasów oraz podłóg drewnianych,
Przygotowywanie indywidualnych ofert,
Aktywne poszukiwanie nowych Klientów inwestycyjnych,
Analiza dokumentacji technicznej,
Realizacja planów sprzedaży,
Bieżące raportowanie,
Przestrzeganie standardów firmy.

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze Klienta inwestycyjnego,
Znajomość branży budowlanej w zakresie: drzwi, okien, bram garażowych, tarasów i podłóg,
Umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
Praktyczna znajomość realiów procesu inwestycyjnego,
Dynamizm i zaangażowanie,
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office – MS Excel),
Podstawowa znajomość j. angielskiego,
Samodzielność i doskonała organizacja pracy,
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Wynagrodzenie adekwatne od osiąganych wyników,
Możliwości rozwoju i awansu.