SPLENDOOR – referent ds. obsługi klienta (rynek francuski)

Data publikacji: 2021-08-09

Firma: Splendoor

Stanowisko: Referent ds. obsługi klienta (rynek francuski)

Miejscowość: Toruń

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków

Kompleksowa obsługa zamówień składanych przez klientów
Przygotowanie ofert i doradztwo techniczne
Odpowiedzialność za dokumentację związaną z dostawami i procesami sprzedaży
Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami
Utrzymywanie współpracy oraz pozytywnych relacji z aktualnymi klientami.
Monitorowanie i analiza rynku oraz branży budowlanej w obsługiwanym obszarze
Kreowanie dobrego wizerunku firmy na powierzonych rynkach niemieckojęzycznych
Udział w pozyskiwaniu nowych Partnerów Handlowych na wybranym rynku
Realizowanie planów sprzedaży

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
Odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy
Zaangażowanie, kreatywność i zdolność szybkiego uczenia się
Przedsiębiorczość i dynamizm w działaniu
Doświadczenie w branży stolarki otworowej będzie dodatkowym atutem
Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne wynagrodzenie
Niezbędne narzędzia pracy
Wdrożenie oraz szkolenia

Aplikacje prosimy kierować na adres: kadry@splendoor.pl

O firmie

Splendoor

Producent