SPLENDOOR – przedstawiciel handlowy

Data publikacji: 2022-09-21

Firma: SPLENDOOR

Stanowisko: przedstawiciel handlowy

Miejscowość: cała Polska

Województwo: Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Lubelskie, Lubuskie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Branża: Producent


Jesteśmy producentem drzwi stalowych, aluminiowych o ugruntowanej pozycji na rynku.
Nasze produkty dostarczamy do klientów w kraju jak i większości państw Europy.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz celem podniesienia jakości obsługi  naszych klientów poszukujemy osoby lub firmy na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Opis stanowiska:

 • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie działania w ramach rynku tradycyjnego i sieci DIY
 • obsługa bieżących klientów w zakresie sprzedaży i merchandisingu
 • dbanie o dobry wizerunek firmy
 • realizacja założonych planów sprzedaży
 • analiza otoczenia rynkowego oraz konkurencji
 • realizacja strategii firmy na powierzonym terenie

Wymagania:

 • mile widziane doświadczenie w branży stolarki otworowej
 • mile widziane doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi
 • prawo jazdy kat. B
 • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami
 • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
 • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

 • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B
 • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
 • niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Crystal Sp. z o.o. ul. Bolesława Chrobrego 30, 87-100 Toruń , moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Jeżeli wyrażają Państwo chęć aby aplikacja brana była pod uwagę w przypadku kolejnych rekrutacji prosimy o zamieszczenie zgodę na przetwarzanie przez Crystal Sp. z o.o. ul. Bolesława Chrobrego 30, 87-100 Toruń Państwa danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Jednocześnie Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Crystal Sp. z o.o. ul. Bolesława Chrobrego 308 – pokaż numer telefonu – Toruń tel. ( 566 – pokaż numer telefonu –

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia zgody na potrzeby przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres obecnej rekrutacji oraz przez okres 6 miesięcy na potrzeby przyszłych rekrutacji ( w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach).

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy firmy a także podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

8) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany


O firmie

Splendoor

Producent