SPLENDOOR – export manager na rynku D A CH

Data publikacji: 2021-05-31

Firma: Splendoor

Stanowisko: export manager na rynkach niemieckojęzycznych

Miejscowość: Toruń

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jesteśmy producentem drzwi stalowych , aluminiowych oraz okien PCV  o ugruntowanej pozycji na rynku.  Nasze produkty dostarczamy do klientów w kraju jak i większości państw Europy.  W związku z dynamicznym rozwojem oraz celem podniesienia jakości obsługi  naszych klientów na ternie DACH  poszukujemy osoby  lub firmy na stanowisko EXPORT  MANAGER rynku  D/A/CH.

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie działania
  • obsługa bieżących klientów w zakresie sprzedaży i merchandisingu,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy, koordynowanie reklamacji
  • realizacja założonych planów sprzedaży,
  • analiza otoczenia rynkowego oraz konkurencji,
  • realizacja strategii firmy na powierzonym terenie,

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w branży stolarki otworowej (Okna, drzwi)
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami,
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy,
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • miejsce zamieszkania na terenie Niemiec będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie  na umowę o pracę lub  kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
  • niezbędne narzędzia pracy

O firmie

Splendoor

Producent