specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Data publikacji: 2023-06-22

Firma: All Windows

Stanowisko: specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Miejsce pracy: Nysa, Opole, Chorzów, Zduńska Wola

Zadania:

  • udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez Klientów
  • przygotowywanie wycen zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • przyjmowanie i wprowadzanie zamówień
  • rozpatrywanie wpływających zapytań i reklamacji od Klientów
  • bieżąca obsługa klienta
  • stała współpraca z pozostałymi działami

Oczekiwania:

  • znasz język niemiecki na poziomie min. C1 (warunek konieczny)
  • posiadasz znajomość pakietu MS Office
  • potrafisz i lubisz współpracować z zespołem
  • jesteś komunikatywny/a
  • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta
  • dobrze czujesz się w pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ubezpieczenie na życie
  • parking samochodowy i rowerowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowane obiady
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • bony święta
  • fundusz socjalny
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne

Zapraszamy do aplikowania do Nysy i Opola przez stronę: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2558ef2d05d34660a9cf64ca224d45d4

Zapraszamy do aplikowania do Chorzowa i Zduńskiej Woli przez stronę: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=3a53a84af06f45ba80b2cd4fa0d46870

O firmie