Setto – dział produkcji drzwi zewnętrznych stalowych

Data publikacji: 2019-09-04

Firma: Setto

Stanowisko: pracownik działu produkcji drzwi zewnętrznych stalowych

Miejscowość: Konin

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

OFERUJEMY:
– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
– terminową wypłatę wynagrodzeń oraz pozostałych świadczeń,
– przyjazny system wdrożenia do pracy,
– jasno określone obowiązki.

OCZEKUJEMY:
– samodzielności przy realizacji powierzonych zadań,
– dokładności i zaangażowania w powierzone obowiązki,
– umiejętności pracy w grupie.

Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane.

Zgłoszenia prosimy wysłać na adres e-mail: rekrutacja@setto.pl z załączoną klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Administratorem Państwa danych osobowych, otrzymanych w związku z procesem rekrutacji, jest MAR-DOM Kwieciński Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie, ul. Europejska 32 – właściciel marki SETTO – Producent drzwi zewnętrznych stalowych.