SCHÜCO – doradca techniczny (specjalista szkoleń)

Data publikacji: 2022-05-27

Firma: SCHÜCO

Stanowisko: doradca techniczny (specjalista szkoleń)

Miejscowość: praca w terenie

Województwo: Lubuskie, Małopolskie, Zachodniopomorskie

Branża: Dostawca

Nasze oczekiwania:

– wykształcenie: techniczne

– znajomość języków obcych: mocny komunikatywny jęz. angielski lub niemiecki,

– czekamy na pracownika: o wysokich umiejętnościach komunikatywnych z doświadczeniem w branży stolarki aluminiowej.

Zadania / obowiązki:

– wsparcie techniczne dla pracowników warsztatów firm wykonawczych stolarki aluminiowej,

– prowadzenie szkoleń z systemów u naszych klientów,

– przedstawianie klientom nowych rozwiązań technicznych

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w przyjaznym środowisku wspaniałych ludzi,

– prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie,

– stabilność zatrudnienia zagwarantowaną przez międzynarodowy koncern.

CV prosimy wysyłać mailem na: praca-pl@schueco.com. Każda osoba, która prześle zgłoszenie otrzyma od nas Klauzulę informacyjną RODO wyrażającą zgodę na udział w rekrutacji.

O firmie

Schüco

Dostawca