SALAMANDER – Kierownik Regionu Sprzedaży Polska Północ

Data publikacji: 2021-05-04

Firma: SALAMANDER

Stanowisko: Kierownik Regionu Sprzedaży Polska Północ

Miejscowość: Włocławek

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Branża: Dostawca

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon
  • możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowych standardach pracy
  • szkolenia techniczne i handlowe
  • przyjazną atmosferę pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wypłatę zawsze w terminie
  • możliwość rozwoju zawodowego, który zaowocuje zwiększeniem wynagrodzenia
  • szkolenia i kursy zawodowe
  • pożyczki z ZFŚS
  • świadczenia z ZFŚS dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Bożego Narodzenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karnetów sportowych (basen, siłownia), bilety do kina
  • bilety do kina
  • ciągłą opiekę HR Business Partnera
  • elastyczny czas pracy

Nasze oczekiwania:

  • Min. 5 letniego doświadczenie w branży systemów okienno-drzwiowych (profile, okucia, szkło)
  • Doświadczenie we współpracy z klientami B2B
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka obcego (preferowany angielski lub niemiecki)
  • Wysoki poziom motywacji wewnętrznej
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Dobra prezencja i szeroka wiedza interdyscyplinarna
  • Zdolność do tworzenia i rozwijania kontaktów biznesowych
  • Zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu
  • Bardzo dobra obsługa komputera (pakiet Office), doświadczenie w pracy z systemami CRM mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Zadania:

  • Realizacja planów sprzedażowych i polityki sprzedażowo-marketingowej firmy
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Wprowadzanie na rynek nowych produktów
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów
  • Prowadzenie analiz rynku i konkurencji
  • Planowanie i współpraca z innymi działami firmy
  • Raportowanie do dyrektora handlowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres e-mail: rekrutacja@salamander-windows.com

Informujemy, że przesyłając dokumenty aplikacyjne wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez Salamander Window & Door Systems S.A. z siedzibą we Włocławku 87-800, Al. Kazimierza Wielkiego 6A, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Salamander Window & Door Systems S.A. na adres e-mail: dane.osobowe@salamander-windows.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
1/ Administratorem danych osobowych jest Salamander Window & Door Systems S.A. z siedzibą we Włocławku 87-800, Al. Kazimierza Wielkiego 6A (dalej „Administrator”). Z Administratorem można się skontaktować na ww. adres siedziby lub przy pomocy adresu e-mail dane.osobowe@salamander-windows.com.
2/ Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego.
3/ Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu pracy jest obowiązek prawny spoczywający na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c RODO); w przypadku podania danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w przepisach prawa pracy, podstawą prawną ich przetwarzania w ww. celu jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
4/ Odbiorcami danych osobowych jest personel Administratora oraz podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora (w szczególności usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki. Podmioty te mają dostęp do danych tylko w zakresie niezbędnym do realizacji spoczywających na nich zadań.
5/ Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
6/ Przysługuje Pani/Panu prawo do:
– żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
– cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
– wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7/ Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji. Niepodanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia w nim udziału.
8/ Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.