ROTO – specjalista w dziale wsparcia sprzedaży

Data publikacji: 2022-06-13

Firma: ROTO

Stanowisko: specjalista w dziale wsparcia sprzedaży

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Twoje zadania

Sporządzanie ofert sprzedaży, komunikacja z klientem i zespołem sprzedażowym
Współpraca z pozostałymi przedstawicielstwami w regionie: Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina
Sporządzanie raportów i analiz związanych ze sprzedażą
Aktywna praca z systemem CRM – obróbka bazy danych
Wprowadzanie warunków handlowych i pielęgnacja danych klientów w systemie operacyjnym

Twój profil

Osoba energiczna, z zapałem do pracy
Umiejętność pracy w zespole
Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, mile widziana rosyjskiego
Gotowość do zdobywania nowych umiejętności
Zdolności analityczne, znajomość programu Excel
Dokładność i precyzja w działaniu
Doświadczenie na stanowisku z zakresu sprzedaży lub działań wspierających sprzedaż, znajomość programu SAP oraz wyższe wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w zgranym zespole, w międzynarodowym środowisku
Przyjazną atmosferę pracy
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Możliwość zdobycia rozległego doświadczenia zawodowego
Szeroki pakiet świadczeń socjalnych