ROTO Okna Dachowe – specjalista ds. marketingu

Data publikacji: 2023-02-22

Firma: ROTO Okna Dachowe

Stanowisko: specjalista ds. marketingu

Miejscowość: Lubartów

Województwo: Lubelskie

Branża: Producent

Twoje zadania

tworzenie i współtworzenie strategii marketingowych – rynki zagraniczne
planowanie i rozwój komunikacji marketingowej firmy
budżetowanie oraz planowanie działań z zakresu reklamy i marketingu
ewidencjonowanie wydatków z budżetu reklamowego firmy oraz analiza poziomu realizacji założeń budżetowych
planowanie i koordynacja akcji marketingowych i promocyjnych
wsparcie w prowadzeniu programów lojalnościowych
przygotowanie, produkcja i dystrybucja materiałów btl i pos
przygotowanie działań mających na celu wprowadzenie nowych produktów na rynek
obsługa i rozwój strony internetowej roto wraz z landing pages
organizacja udziału firmy w targach i innych imprezach wystawienniczych
organizacja szkoleń stacjonarnych oraz szkoleń on-line
tworzenie i nadzór nad platforma e-lerningową – szkolenia online
przygotowywanie innych działań wspierających sprzedaż
zapewnienie przejrzystości i zgodności z wytycznymi corporate identity
ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz centralą firmy
bieżąca obsługa marketingowa oficjalnych partnerów roto na rynkach eksportowych
współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i produktów reklamowych
negocjowanie z kontrahentami
gotowość do podróży służbowych (międzynarodowych)

Twój profil

bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
wiedza i doświadczenie w zakresie sprzedaży i marketingu
doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
samodzielność
doskonała organizacja pracy
zdolność analitycznego myślenia
kreatywność
umiejętność oceniania ryzyka
poczucie odpowiedzialności za pracę
umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
umiejętność prowadzenia negocjacji
zdolność do przejmowania inicjatywy
umiejętność efektywnej pracy w zespole
znajomość programów graficznych i ich biegła obsługa (indesign, photoshop)

Mile widziane:

znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy

możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych
ambitne i odpowiedzialne projekty
konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
miłą atmosferę w środowisku pracy
wszystkie niezbędne narzędzia pracy
profesjonalna oferta szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
prywatna opieka medyczna w placówkach m.in. Luxmed, Sanitas i inne
karta Medicover Sport
praca zdalna
elastyczny czas pracy
stołówka pracownicza – codziennie świeże dania do wyboru