ROTO Okna Dachowe – Industrial Project Manager

Data publikacji: 2023-07-21

Firma: ROTO Okna Dachowe

Stanowisko: Industrial Project Manager

Miejscowość: Lubartów

Województwo: Lubelskie

Branża: Producent

Twoje zadania

kompleksowy nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych, modernizacyjnych
analiza techniczna projektu przekazanego od zamawiającego oraz określenie zagrożeń realizacyjnych – koordynacja prób, testów, analizy czasu pracy
tworzenie koncepcji maszyn i urządzeń z uwzględnieniem wymogów dla produktu, kosztów, wydajności i jakości
kompletowanie dokumentacji technicznej, specyfikacji, rysunki, szczegółowe wymagania dla potencjalnych dostawców
współpraca i pozyskiwanie wycen od dostawców materiałów oraz podwykonawców
wdrażanie projektów zgodnie z założeniami technicznymi, ustalonym harmonogramem oraz budżetem
nadzór nad kompletacją materiałów niezbędnych do realizacji projektu
nadzór nad realizacją usług podwykonawców
udział w spotkaniach zdalnych jak również na terenie obiektu

Twój profil

wykształcenie wyższe techniczne – mechanika i budowa maszyn, technologia, elektryka i pokrewne
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, prowadzenie projektów powiązanych z automatyzacją procesów
min. podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
znajomość j. angielskiego na poziomie skutecznej komunikacji
znajomość programów MS-Office

Mile widziane

znajomość programu AutoCad
doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym
znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
doświadczenie w pracy branży okiennej

Oferujemy

możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych
ambitne i odpowiedzialne projekty
merytoryczny onboarding od pierwszego dnia zatrudnienia
konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
miłą atmosferę w środowisku pracy
wszystkie niezbędne narzędzia pracy
profesjonalna oferta szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
prywatna opieka medyczna
karta Medicover Sport
elastyczny czas pracy
stołówka pracownicza – codziennie świeże dania do wyboru