PUF – Przedstawiciel handlowo-techniczny

Data publikacji: 2023-05-12

Firma: PUF

Stanowisko: przedstawiciel handlowo-techniczny

Miejscowość: Koszalin

Województwo: Zachodniopomorskie

Branża: Producent

Firma: PUF
Stanowisko: Przedstawiciel handlowo-techniczny na rynek polski
Miejscowość: Koszalin
Województwo: zachodniopomorskie
Branża: Producent

Jesteśmy firmą, która od 30 lat zajmuje się produkcją stolarki PCV. Należymy do grupy Q4WINDOWS skupiającej pod jedną marką parasolową zakłady produkujące stolarkę PCV, aluminiową, drewnianą. Posiadamy również własną grupę montażową. Oferujemy szeroką gamę produktów pozwalających na kompleksową obsługę klientów z pomocą wykwalifikowanych pracowników i nowoczesnego parku maszynowego.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów z rynku polskiego (województwo pomorskie i zachodniopomorskie)
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych
  • doradztwo techniczne

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B i B2C
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość branży okiennej

Nasza propozycja:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • oferujemy % od sprzedaży
  • samochód służbowy
  • szkolenia
  • bony na święta
  • karta Multisport

OFERTY PROSIMY KIEROWAĆ na adres mailowy: magdalena.ladzinska@q4windows.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie
z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”