Przedstawiciel handlowy

Data publikacji: 2019-05-07

Firma: IFTM Group

Stanowisko: przedstawiciel handlowy

Miejscowość: Gdańsk

Województwo: Pomorskie

Branża: Inne

Poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel handlowy marki Internorm

Opis stanowiska:
Do Twoich obowiązków będzie należeć: doradztwo z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej firmy Internorm, obsługa klientów indywidualnych i biznesowych, współpraca z architektami, sporządzanie wycen, dokonywanie pomiarów otworów okiennych, negocjacje, finalizacja umów.

Wymagania:

– Doświadczenie w sprzedaży stolarki okiennej
– Wysokie standardy obsługi klienta
– Umiejętność pracy z produktem klasy premium
– Silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
– Prawo jazdy kategorii B
– Studia wyższe (mile widziane techniczne lub ekonomiczne)
– Mile widziane doświadczenia liderskie (formalne/nieformalne jak: organizacje studenckie, sport, harcerstwo, stowarzyszenia itp.)

Oferujemy:

– Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z produktami najwyższej jakości
– Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny i szkoleniowy
– Odpowiednie wyposażenie stanowiska pracy (samochód, laptop, telefon)
– Możliwości rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@internorm.com.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IFTM Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest IFTM Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoska 9A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

O firmie

IFTM Group

Producent