PROMAR STEEL – kierownik działu przygotowania produkcji

Data publikacji: 2021-05-10

Firma: PROMAR STEEL

Stanowisko: kierownik działu przygotowania produkcji

Miejscowość: Wchowa

Województwo: Lubuskie

Branża: Producent

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

koordynowanie pracy działu zgodnie z wymogami klienta oraz z polityką firmy, przy zachowaniu norm jakościowych i obowiązujących terminów wykonania
nadzór nad dokumentacją procesów produkcyjnych
optymalizację procesów związanych z funkcjonowanie działu
opracowywanie rozwiązań mających na celu optymalizację wydajności i podnoszenie standardów jakościowych
bieżące rozwiązywanie problemów natury technicznej,
rozbudowa i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem programu do produkcji okien
planowanie produkcji

WYMAGANIA:

doświadczenie w branży produkcyjnej
wykształcenie min. średnie techniczne, wykształcenie wyższe
znajomość nowoczesnych metod zarządzania
umiejętność planowania produkcji
odpowiedzialność i sumienność
bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
umiejętność skutecznego motywowania pracowników
mile widziane doświadczenie w produkcji okien i drzwi
dobra znajomość rysunku technicznego
znajomość metodyki pomiarów
znajomość norm i wymagań ISO
znajomość języka angielskiego

FIRMA OFERUJE:

stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie