Pracownik produkcyjny

Data publikacji: 2020-12-01

Firma: Effector

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejscowość: Włoszczowa

Województwo: Świętokrzyskie

Branża: Dostawca

Zakres obowiązków

Co będzie należało do Twoich zadań?
  • praca przy liniach produkcyjnych;
  • obsługa maszyn;
  • dbałość o najwyższą jakość produkowanych wyrobów;
  • zapewnienie ciągłości produkcji;
  • praca w systemie 3 – zmianowym.

Czego oczekujemy?

  • jesteś gotowy do nauki;
  • posiadasz podstawową znajomość obsługi komputera;
  • należysz do osób dokładnych i rzetelnych;
  • jesteś odpowiedzialny i potrafisz się zaangażować w powierzone zadania;
  • posiadasz doświadczenie w zawodach ślusarz, stolarz, tokarz, spawacz lub pilarz (mile widziane).

Co oferujemy?

W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie od 3400 zł brutto;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczeń;
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami;
  • korzystne ubezpieczenie na życie;
  • pamiętamy, że w zdrowym ciele zdrowy duch dlatego dofinansowujemy pakiet OK System J;
  • pakiet świadczeń socjalnych (paczki świąteczne, bony podarunkowe, prezenty urodzinowe itp.)

O firmie

EFFECTOR

Dostawca