PORTOS – z-ca kierownika magazynu

Data publikacji: 2021-04-06

Firma: PORTOS

Stanowisko: z-ca kierownika magazynu

Miejscowość: Kalisz

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Zadania:

· Wsparcie kierownika magazynu w codziennych pracach

· nadzorowanie sprawnego działania magazynu wyrobu gotowego

· organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego

· planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej

· inicjowanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej;

· koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu produkcji, sprzedaży, logistyki;

· odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji;

Od kandydata oczekujemy :

· komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

· wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków

· bardzo dobra samoorganizacja oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

· doświadczenie na podobnym lub kierowniczym

· wiedza i znajomość procesów logistycznych i magazynowych

· wiedza z zakresu usprawniania procesów

· prawa jazdy kat. B

Osobie zatrudnionej zaoferujemy:

· umowę o pracę,

· atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia i osiąganych wyników,

· pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,

· pracę od poniedziałku do piątku,

· nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

· możliwość rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia

· dofinansowanie do kart Multisport

· udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

Świadczenia dodatkowe:

Karta MultiSport
Pracowniczy program emerytalny
Program poleceń pracowniczych
Ubezpieczenie na życie