PORTOS – kierownik działu eksportu

Data publikacji: 2019-09-13

Firma: PORTOS TR7

Stanowisko: kierownik działu eksportu

Miejscowość: Kalisz

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
Wykształcenie minimum średnie
Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
Komunikatywność
Samodzielność, dynamizm, zaangażowanie
Skuteczność w osiągani celów
Prawo jazdy kat B

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

Znasz zagadnienia związane ze skutecznego zarządzania sprzedażą,
Jesteś ukierunkowany na realizowanie potrzeb klienta,
MS Office nie jest dla Ciebie tajemnicą, a z MS Excel radzisz sobie bardzo dobrze,
Posiadasz zdolności organizacyjne i interpersonalne.

Zakres Obowiązków:

pozyskiwanie nowych i współpraca z dotychczasowymi klientami firmy
negocjacje handlowe
przygotowywanie ofert handlowych
koordynowanie działań związanych z zamówieniami eksportowymi w zakresie procesu logistycznego, zapasów magazynowych i płatności
koordynowanie działań związanych z zapewnieniem jakości produktu zgodnie z wymogami klienta
tworzenie planów i raportów sprzedażowych
obsługa reklamacyjna i posprzedażowa
monitorowania tendencji rynkowych, kursów walut, sytuacji gospodarczej mogących mieć wpływ na sprzedaż
wyjazdy służbowe i udział w targach branżowych

Oferujemy:

ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce
stabilne warunki zatrudnienia
szerokie możliwości rozwoju zawodowego
dofinansowanie do kart Multisport
udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.