POKO-AL – inżynier/kierownik montażu

Data publikacji: 2020-08-01

Firma: POKO-AL

Stanowisko: inżynier/kierownik montażu

Miejscowość: Gdańsk

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

prowadzenie, nadzorowanie i koordynacja robót montażowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, sztuką budowlaną i zasadami BHP,
raportowanie postępu prac w formie zdjęć i opisów,
przygotowanie miesięcznych przerobów/obmiarów, zestawień prac dodatkowych i raportów dot. ewentualnych bieżących utrudnień na budowie w oparciu o ustalone procedury,
dostarczanie danych o planach dotyczących zasobów ludzkich, materiałowych oraz sprzętowych,
udział w opracowaniu i bieżącej kontroli harmonogramu realizacji i finansowego.

Oczekiwania:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
wykształcenie techniczne,
znakomita organizacja pracy własnej,
umiejętność sprawnego, samodzielnego działania pod presją czasu,
umiejętność pracy w zespole,
zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,
dobra znajomość MS Office, AutoCAD,
prawo jazdy kat. B,
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
mile widziana znajomość systemów fasad aluminiowo-szklanych,
mile widziana znajomość języka angielskiego
mile widziane umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy:

atrakcyjne warunki finansowe,
możliwość szybkiego rozwoju w strukturach firmy,
bardzo przyjemną atmosferę w zespole,
możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o znaczącej pozycji na rynku przy sztandarowych projektach fasadowych w Niemczech.