PaNELTECH – specjalista ds. logistyki

Data publikacji: 2020-05-22

Firma: PaNELTECH

Stanowisko: specjalista ds. transportu i logistyki

Miejscowość: Chorzów

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Główny zakres obowiązków:

Planowanie i organizacja transportu.
Zapewnienie wysokiej jakości realizacji usług transportowych;
Zarządzanie i kontrola terminowości realizowanych zleceń transportowych;
Współpraca z klientami oraz firmami przewozowymi;
Współpraca z Działem Produkcji i Działem Obsługi Klienta.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
Pracę w dynamicznym zespole;
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Wymagania:

Min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe w Dziale Transportu;
Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe;
Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów;
Asertywność i zdolności interpersonalne;
Sumienność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków;
Bardzo dobra znajomość MS Office;
Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji.

PaNELTECH Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości materiałów budowlanych, w tym płyt warstwowych, styropianu i drzwi chłodniczych.