ORGADATA – technolog aluminium

Data publikacji: 2020-09-25

Firma: ORGADATA

Stanowisko: technolog aluminium

Miejscowość: Koszalin

Województwo: Zachodniopomorskie

Branża: Dostawca

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za bieżącą współpracę z partnerami firmy – dostawcami systemów aluminiowych i stalowych, polegającą na:

tworzeniu baz danych w naszym programie na podstawie otrzymanych informacji technicznych i handlowych dotyczących profili, akcesoriów okienno-drzwiowych i fasadowych,
weryfikacji rozwiązań katalogowych pod względem ich poprawności,
tworzeniu obróbek dla maszyn CNC powiązanych z rozwiązaniami w katalogach naszych partnerów,
bieżącej wymianie informacji z naszymi partnerami w zakresie planowanych zmian i rozwoju systemów.

Wymagania:

znajomość zagadnień dotyczących konstrukcji okienno-drzwiowych i fasad,
umiejętność czytania rysunku technicznego i katalogów,
znajomość środowiska CAD,
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
otwartość na nowe wyzwania,
zaangażowanie i chęć podejmowania nowych wyzwań.

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
satysfakcjonujące wynagrodzenie zależne od wiedzy i zaangażowania,
możliwość elastycznych godzin pracy,
możliwość realizacji odpowiedzialnych i samodzielnych zadań,
możliwość uczestnictwa w bezpłatnych kursach językowych,
komfortowe warunki pracy i przyjazna atmosfera,
imprezy integracyjne,
cykliczne szkolenia podnoszące umiejętności również w naszej siedzibie w Niemczech,
kompleksowy pakiet szkoleń,
możliwość dalszego osobistego rozwoju w ramach naszej organizacji,
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
brak dresscode’u,
wysokie standardy kultury organizacyjnej w międzynarodowym przedsiębiorstwie,
napoje i świeże owoce.