OKNOPLAST – specjalista ds. zaopatrzenia

Data publikacji: 2020-10-19

Firma: OKNOPLAST

Stanowisko: specjalista ds. zaopatrzenia

Miejscowość: Ochmanów

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

Obsługa procesu zamówień do produkcji
Analiza dostępności materiałów i koordynacja terminów dostaw
Sporządzanie raportów i analiz dotyczących kompletności dostaw materiałów
Optymalizacja istniejących procesów zakupów i logistyki
Bieżący kontakt ze stałymi dostawcami oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów
Bieżąca współpraca z klientami wewnętrznymi

Jeśli…

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
Znasz zasady związane z procesem zabezpieczania stanów materiałowych dla produkcji (MIN_MAX, KANBAN, itp.)
Posiadasz doświadczenie w zakresie prowadzenia rozmów handlowych i negocjowania umów
Znasz MS Excel na poziomie średniozaawansowanym (dodatkowym atutem będzie znajomość VBA)
Posiadasz rozwinięte umiejętności analityczne
Z łatwością przychodzi Ci organizacja pracy własnej pod presją czasu

…chętnie zaoferujemy ci:

Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna
Możliwość realizacji ciekawych projektów
Rozwój kompetencji zarówno technicznych, jak i miękkich – udział w prestiżowych targach branżowych oraz szeroki pakiet szkole
Możliwość pracy zdalnej (w określonym wymiarze czasowym)
Szeroki pakiet benefitów (dofinansowanie do kart sportowych, opieka medyczna, owocowe czwartki, stołówka, drużyny sportowe i znacznie więcej!)
Pracę w partnerskiej i koleżeńskiej atmosferze – bo dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet!