MERCOR – specjalista ds. eksportu

Data publikacji: 2021-06-21

Firma: MERCOR

Stanowisko: specjalista ds. eksportu

Miejscowość: Gdańsk

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Zadania:

wsparcie działu eksportu w pozyskiwaniu klientów z rynków zagranicznych
podtrzymywanie oraz budowanie trwałych relacji z klientem
tworzenie ofert i doradztwo produktowe

Wymagania:

wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja z klientem w mowie i piśmie)
samodzielność, jak również umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

doświadczenie na podobnym stanowisku
doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ponad 30-letniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych
prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport, grupowe ubezpieczenia zdrowotne, dofinansowanie „wczasów pod gruszą”
szerokie możliwości rozwoju zawodowego i własnych umiejętności, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
realny wpływ na rozwój firmy – doceniamy chęć wychodzenia poza ramy swoich podstawowych obowiązków oraz wykazywanie inicjatywy
niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie
atrakcyjną lokalizację w Gdańsku-Wrzeszczu, ogólnodostępny parking, szatnie i prysznice dla rowerzystów
samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki