MEDOS – kierownik działu obróbki skrawaniem

Data publikacji: 2022-09-09

Firma: MEDOS

Stanowisko: kierownik działu obróbki skrawaniem

Miejscowość: Chełmno

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Branża: Dostawca

Opis stanowiska:

pełny nadzór nad podległym działem: odpowiedzialność za maszyny (jednowrzecionowe, czterowrzecionowe, wielowrzecionowe tj.: DMG Mori, Chiron, Mazak), proces produkcyjny oraz narzędzia
zarządzanie zespołem podległych pracowników oraz monitorowanie ich pracy
wsparcie techniczne i kontakt z działem projektowym w celu rozwiązywania zagadnień technologicznych
optymalizacja istniejących procesów obróbczych
zapewnienie właściwej jakości wytwarzanych produktów
monitorowanie i realizacja celów produkcyjnych
współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego
raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży produkcyjnej
znajomość technologii obróbki metali – głównie obróbka skrawaniem CNC (stal nierdzewna, aluminium, ZnAl)
poparta doświadczeniem umiejętność zarządzania personelem produkcyjnym
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
zmysł techniczny
umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
stabilne zatrudnienie w firmie z potencjałem
wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
niekorporacyjną atmosferę
możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych
dofinansowanie szkoleń i kursów
bonus roczny, spotkania integracyjne