koordynator inwestycji

Data publikacji: 2024-09-03

Firma: Procural

Stanowisko: koordynator inwestycji

Miejscowość: Cekanowo

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Firma PROCURAL jest producentem aluminiowych  systemów budowlanych wykorzystywanych w:

  • konstrukcjach okienno-drzwiowych,
  • fasadach,
  • ogrodach zimowych,
  • konstrukcjach przeciwpożarowych.

Praca na stanowisku KOORDYNATORA INWESTYCJI

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane architektoniczne,
  • znajomość obsługi programów typu CAD i MS Office,
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy,
  • zdolność budowania pozytywnych relacji biznesowych,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem.

OBOWIĄZKI:

  • współpraca z biurami projektowymi poprzez doradztwo i projektowanie w regionie woj. wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego,
  • analiza dokumentacji budowlanej,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi,
  • współpraca z zespołem handlowym i technicznym w celu zapewnienia skutecznej realizacji projektów.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy m.in. samochód służbowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wyślij  swoje CV na adres: praca-dh@procural-group.com

O firmie

PROCURAL

Dostawca