konstruktor maszyn

Data publikacji: 2023-06-22

Firma: All Windows

Stanowisko: konstruktor maszyn

Miejscowość: Nysa

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Zadania:

  • projektowanie konstrukcji, urządzeń i mechanizmów w oparciu o obowiązujące normy/standardy
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej 3D i 2D
  • tworzenie dokumentacji technicznej wraz z technologią wykonania
  • rozwiązywanie zadań i problemów technicznych związanych z budową maszyn
  • współpraca z innymi członkami zespołu w celu wypracowania najlepszych rozwiązań technicznych
  • udział w projektach badawczo – rozwojowych
  • udział w budowie i uruchomieniu maszyn prototypowych

Oczekujemy:

  • charakteryzuje Cię kreatywność umożliwiająca tworzenie nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • znasz jeden z programów: Inventor, Creo, SolidEdge lub SolidWorks, Alibre Design
  • znasz zasady konstrukcji maszyn
  • posiadasz umiejętność nieszablonowego myślenia
  • przynajmniej w podstawowym zakresie znasz zagadnienia ergonomii i produktywności
  • mile widziany list motywacyjny z opisem dotychczasowych osiągnięć w konstrukcji maszyn

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ubezpieczenie na życie
  • parking samochodowy i rowerowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowane obiady
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • bony święta
  • fundusz socjalny
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne

Zapraszamy do aplikowania przez stronę: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=bdaed38d0118457c9bd9b0cfa2f14ea2

O firmie