Kierownik ds. produkcyjno-technologicznych

Data publikacji: 2019-05-13

Firma: PRESS GLASS

Stanowisko: Kierownik ds. produkcyjno-technologicznych

Miejscowość: Miętno k. Nowogardu

Województwo: Zachodniopomorskie

Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych. Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie. Sposób w jaki działamy uczynił nas europejskim liderem w przetwarzaniu szkła dla budownictwa.

Twoje zadania:

  • planowanie zasobów produkcyjnych w oparciu o plany miesięczne, tygodniowe, dzienne oraz zmianowe,
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy w obrębie zmiany lub zmian produkcyjnych,
  • nadzorowanie procesów produkcyjnych z zachowaniem standardów jakościowych,
  • optymalizowanie procesów produkcyjnych,
  • zapewnienie stosowania procedur oraz standardów funkcjonujących w organizacji,
  • monitoring wskaźników w obszarze produkcji; podejmowanie działań korygujących oraz optymalizujących,
  • raportowanie z realizacji planów produkcyjnych,
  • udział w budowaniu strategii i rozwoju firmy,
  • kreowanie kultury pracy opartej na wartościach firmy takich jak: szacunek, zaufanie, uczciwość, zaangażowanie i dyscyplina.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe technicznego, preferowanie kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracy w zarządzaniu procesem produkcyjnym,
  • doświadczenie z procesem produkcji przy użyciu maszyn CNC – atut dodatkowy,
  • wiedza z zakresu metod zarządzania procesami produkcyjnymi oraz jakościowymi – narzędzi Lean Manufacturing,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • zdolności analityczne,
  • samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów.

Z nami zyskasz:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • realny wpływ na organizację pracy poprzez możliwość udziału w wewnętrznych grupach projektowych
  • dostęp do biblioteki wiedzy biznesowej i branżowej
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

Aplikacje kierowane poprzez poniższy formularz:

O firmie

Press Glass

Dostawca