inżynier/technik serwisu – serwisant

Data publikacji: 2024-01-15

Firma: Elumatec

Stanowisko: inżynier/technik serwisu – serwisant

Miejscowość: Chocicza Mała

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • instalacje, uruchomienia, naprawy i doposażanie maszyn CNC u klientów (praca samodzielna, czasami w zespole z innymi technikami serwisowymi),
  • szkolenie personelu obsługującego maszyny,
  • rozwiązywanie problemów i identyfikacja wadliwych zespołów i komponentów,
  • wykonywanie prac konserwacyjnych, serwisowych i naprawczych (mechanika, pneumatyka, elektryka, elektronika),
  • dokumentowanie wizyt serwisowych,
  • opracowywanie sugestii dotyczących ulepszeń technicznych.

Wymagania:

  • wiedza techniczna (inżynier mechatronik/elektronik lub inżynier mechanik z dobrymi umiejętnościami elektrotechnicznymi/elektronicznymi) z doświadczeniem zawodowym, najlepiej w obszarze instalacji i serwisowania maszyn CNC,
  • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski w ramach obsługi serwisowej Klientów (prawo jazdy kat B),
  • znajomość języka angielskiego (lub niemieckiego) jest konieczna,
  • doświadczenie w pracach konserwacyjnych i naprawczych, instalacji i uruchamianiu maszyn i systemów CNC będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość komputera,
  • gotowość do sporadycznych podróży zagranicznych – szkolenia i wizyty w centrali firmy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i szkoleń w międzynarodowej firmie będącej liderem rynku w swojej branży,
  • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów,
  • niezbędnie narzędzia pracy w tym samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych.

Zaaplikuj wysyłając do nas CV na adres email: info.pl@elumatec.com.

elumatec Polska – Voilàp Company to światowy lider w produkcji maszyn do obróbki profili aluminiowych, PCV i stalowych. Dzięki szerokiej gamie produktów, firma obejmuje całe spektrum zastosowań, od małych zakładów rzemieślniczych po przemysłowych przetwórców profili. Indywidualnie zaprojektowane i modułowe koncepcje maszyn zapewniają elastyczne i zindywidualizowane rozwiązania branżowe dla wszystkich grup klientów.

O firmie

Elumatec

Dostawca