inżynier jakości

Data publikacji: 2024-06-12

Firma: Okno-Pol

Stanowisko: inżynier jakości

Miejscowość: Mników

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Okolice Kraków-Airport

Obowiązki:

  • sporządzanie raportów oraz prowadzenie analizy wyników jakościowych,
  • rozwiązywanie problemów jakościowych wykrytych na produkcji,
  • wsparcie działu serwisu podczas rozpatrywania reklamacji,
  • wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych w obszarze polityki jakości,
  • wsparcie działu zaopatrzenia w zakresie kontroli jakości dostaw i oceny dostawców,
  • przygotowanie instrukcji jakościowych,
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • bieżący kontakt z dostawcami,
  • wsparcie w prowadzeniu dokumentacji Zakładowej Kontroli Produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana specjalizacja w dziedzinie zarządzania jakością lub inżynierii procesów),
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy w obszarze jakości,
  • rozwinięte umiejętności analityczne,
  • dobra znajomość programu MS Excel,
  • znajomość metod i narzędzi lean manufacturing,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwości stałego rozwoju,
  • dofinansowanie kart Multisport.

O firmie

Okno-Pol

Producent