INVADO – specjalista ds. kontroli jakości

Data publikacji: 2019-08-26

Firma: INVADO

Stanowisko: specjalista ds. kontroli jakości

Miejscowość: Ciasna

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Obowiązki:

Kontrola materiałów do produkcji.
Kontrola wyrobów w toku produkcyjnym.
Badania bieżące wyrobu gotowego.
Kontrola wysyłek towarów.
Prowadzenie zapisów z przeprowadzonych kontroli i badań.
Prowadzenie działań mających na celu poprawę jakości produkowanych wyrobów.
Prowadzenie akcji korekcyjnych i korygujących

Oczekujemy:

Wykształcenia średniego lub wyższego technicznego.
Umiejętności odczytywania rysunku technicznego.
Doświadczenia na podobnym stanowisku.
Języka angielskiego i języka niemieckiego – mile widziane.
Umiejętności pracy w zespole.
Bardzo dobrej organizacji czasu pracy.
Pracy w systemie III zmianowym.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie zawierane w oparciu o umowę o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczna premia i nagroda roczna uzależniona od wyniku.
Wypłata wszystkich dodatków wynikających z kodeksu pracy.
Bony na święta.
Dopłaty do wypoczynku dzieci i młodzieży.
Program pożyczek.
Możliwość rozwoju w strukturach firmy.