Internorm – przedstawiciel handlowy B2B

Data publikacji: 2021-06-24

Firma: Internorm

Stanowisko: przedstawiciel handlowy B2B

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: Producent

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja zadań związanych z aktywnym pozyskiwaniem do współpracy nowych firm dystrybucyjnych marki Internorm na terenie Polski

  • Rozwój sieci ambasadorów marki (architekci, projektanci, firmy wykonawcze)

  • Nawiązywanie, rozwój i utrzymywanie profesjonalnych relacji z dystrybutorami i ambasadorami marki Internorm

  • Obsługa, motywowanie oraz wspieranie dystrybutorów regionalnych

  • Analiza wyników sprzedaży i planowanie odpowiednich działań w celu zwiększenia efektywności dystrybutorów

  • Raportowanie o postępach w pracy z dystrybutorami

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Kontakt z działem handlowym oraz z architektami

    • Prowadzenie prezentacji produktowych

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie z branży budowlanej

    • Wysokie standardy obsługi klienta

    • Umiejętność pracy z produktem klasy Premium

    • Silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

    • Dyspozycyjność i gotowość do pracy na powierzonym terenie

    • Pozytywna postawa, pewność siebie i nastawienie na osiągnięcie celu

    • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy;

    • Prawo jazdy kategorii B

    • Studia wyższe (mile widziane techniczne lub ekonomiczne)

    • Mile widziane doświadczenia liderskie (formalne/nieformalne jak: organizacje studenckie, sport, harcerstwo, stowarzyszenia itp.)

    • Mile widziane doświadczenie w pracy z architektami

      • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

      To oferujemy

O firmie

IFTM Group

Producent