IGB MAZOVIA – specjalista ds. serwisu

Data publikacji: 2019-09-21

Firma: IGB MAZOVIA

Stanowisko: specjalista ds. serwisu

Miejscowość: Gdańsk

Województwo: Pomorskie

Branża: ​​Dystrybutor

Opis stanowiska:

serwis i naprawa okien PCV, aluminiowych oraz drzwi,
serwis stolarki okiennej oraz drzwi u Klientów,
dobór odpowiednich części i materiałów do realizacji zgłoszeń,
obsługa zleceń serwisowych,
obsługa reklamacji,
dbanie o dobry wizerunek firmy,
doradztwo techniczne dla klientów w zakresie wyrobów,
odpowiedzialność za wykonaną pracę oraz jej jakość,
utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania:

doświadczenie na stanowisku związanym z serwisem i naprawą stolarki okiennej – warunek konieczny,
znajomość zagadnień z dziedziny stolarki otworowej,
komunikatywność,
dyspozycyjność,
umiejętność pracy w zespole,
posiadanie czynnego prawo jazdy kat. „B”,
kultura osobista,
dobra organizacja pracy i samodzielność. Oferuje
ciekawą i dynamiczną pracę,
wsparcie całego zespołu.
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
wynagrodzenie w granicach 3500-4000 w zależności od posiadanych umiejętności.