HENSFORT – kierownik regionalny

Data publikacji: 2020-01-29

Firma: HENSFORT

Stanowisko: kierownik regionalny

Miejscowość: Przemyśl

Województwo: Łódzkie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

Analiza realizacji planów sprzedażowych,
Inicjowanie i wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie,
Nawiązywanie kontaktów i budowa więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy: dealerami, firmami budowlanymi, instytucjami;
Identyfikacja potrzeb rozwojowych sieci sprzedaży,
Zapewnienie doradztwa technicznego dotyczącego produktów, usług, serwisu;
Monitorowanie rynku i działania konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych;
Reprezentowanie firmy na podległym terenie.

Oczekujemy :

Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
znajomość obsługi komputera,
prawo jazdy kat. B,
mile widziane doświadczenie w branży stolarki otworowej lub w bezpośredniej sprzedaży.

Oferujemy :

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
zapewnione narzędzia pracy,
szkolenia;