Grupa VELUX – lider grupy

Data publikacji: 2022-04-04

Firma: VELUX

Stanowisko: lider grupy

Miejscowość: Namysłów

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Jakie będą Twoje zadania?

Realizacja zadań wynikających z planu produkcyjnego
Obsługa maszyn na linii produkcyjnej zgodnie ze standardami pracy i jakości
Nadzór i organizacja pracy podległego zespołu
Szkolenie pracowników oraz przeprowadzanie instruktaży stanowiskowych
Rozwój i ulepszanie funkcjonowania pracy działu zgodnie z założeniami Lean Manufacturing
Przeprowadzanie ocen pracowniczych
Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, PPOŻ i dyscypliny pracy

Kogo szukamy?

Kandydatów z minimum 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
Kandydatów z umiejętnością motywowania i zarządzania zespołem
Osób ze znajomością narzędzi Lean Manufacturing
Zaangażowanych, sumiennych i rzetelnych pracowników
Chętnych do nauki i rozwoju ścieżki kariery

Co oferujemy?

Wynagrodzenie na start wraz z premią: od 5550 zł brutto do 6950 zł brutto (w zależności od doświadczenia i kwalifikacji )
Pierwsza umowa na 2 lata, druga na czas nieokreślony
Pakiet dodatkowych korzyści, dla Ciebie i Twoich bliskich ( dofinansowanie posiłków, codziennie świeży owoc, prezenty na święta, nagrody stażowe, karnety sportowe, dodatki finansowe w związku ze ślubem pracownika i narodzinami dzieci, i wiele innych benefitów)
Ubezpieczenie na życie i dodatkową opiekę medyczną
Fundusz Emerytalny w całości opłacany przez pracodawcę
Indywidualne ścieżki rozwoju umożliwiające szybki awans i wzrost wynagrodzenia
Wsparcie i doświadczenie kompetentnego zespołu podczas procesu wdrożenia
Zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie, będącej w fazie dużego wzrostu i działającej zgodnie z poszanowaniem Prawa pracy i praw pracowniczych
Praca maksymalnie na 3 zmiany – nie mamy czterobrygadówki
Bezpieczne środowisko pracy

O firmie

VELUX

Producent