EMPOL – specjalista ds. utrzymania ruchu

Data publikacji: 2020-09-09

Firma: EMPOL

Stanowisko: specjalista ds. utrzymania ruchu

Miejscowość: Źródła

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

Zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych

Analiza pracy maszyn, diagnozowanie awarii i usterek

Sprawne i szybkie usuwanie bieżących awarii maszyn produkcyjnych

Planowanie napraw maszyn produkcyjnych i urządzeń peryferyjnych

Terminowe wykonywanie przeglądów i prac prewencyjnych

Optymalizacja pracy maszyn, wykonywanie modernizacji i remontów

Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy produkcyjne

Wymagania:

Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: mechanika, elektryka, automatyka itp.

Doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej

Uprawnienia SEP do 1 kV –E1

Wysoki poziom zdolności manualnych

Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole

Zdolność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów

Inicjatywa, kreatywność oraz chęć zdobywania nowych umiejętności

Zamiłowanie do majsterkowania

Praktyczna wiedza z obszaru automatyki przemysłowej, elektryki, mechaniki lub pneumatyki

Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy