EL-JAKO – specjalista ds. ofertowania

Data publikacji: 2020-12-21

Firma: EL-JAKO

Stanowisko: specjalista ds. ofertowania

Miejscowość: Legionowo

Województwo: Mazowieckie

Branża: Producent

Zakres obowiązków

Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej od Klientów krajowych i zagranicznych, w zakresie przygotowywania kosztorysów i ofert konstrukcji aluminiowych i powłok elewacyjnych.
Uzgodnienie szczegółów technicznych z Klientem, dostawcą systemów aluminiowych, szkła oraz wszystkimi uczestnikami procesu projektowania.
Modelowanie i optymalizacja rozwiązań technicznych, projektowanie elementów fasad, samodzielne wprowadzanie korekt i modyfikacji
Przygotowywanie ofert handlowych i przetargowych zgodnie z dokumentacją techniczną.

Wymagania

Wykształcenie techniczne – preferowane budowlane, mechaniczne, znajomość systemów fasadowych, okiennych i drzwiowych, powłok elewacyjnych
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży elewacyjnej
Ogólna znajomość technologii produkcji oraz montażu ślusarki aluminiowej
Umiejętność korzystania z katalogów systemowych i pracy z dokumentacją projektową, w tym czytania i tworzenia rysunków technicznych
Umiejętność pracy w programach specjalistycznych AutoCAD, oraz platform dedykowanych do systemów aluminium
Orientacja na Klienta oraz wysoka motywacja do pracy i rozwoju
Wysokie kompetencje analityczne oraz dobra organizacja pracy
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Bardzo dobrą atmosferę pracy w dynamicznym i doświadczonym Zespole
Możliwość rozwoju i pogłębiania kwalifikacji w Firmie realizującej duże kontrakty budowlane
Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy