EKOPLAST – kierownik linii produkcyjnej

Data publikacji: 2020-09-12

Firma: EKOPLAST

Stanowisko: kierownik linii produkcyjnej

Miejscowość: Kokotów k.Krakowa

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

• nadzór nad całością przebiegu produkcji

• kontrola procesów i procedur obowiązujących na produkcji

• organizacja i nadzór pracy podległych pracowników,

• odpowiedzialność za stan i poziom techniczny pracy podległych pracowników

• nadzór nad przestrzeganiem norm jakościowych i ilościowych

• realizacja planu produkcyjnego

• wsparcie przy wprowadzaniu zmian i usprawnień procesów produkcyjnych

• uczestniczenie w podnoszeniu kompetencji zespołu produkcyjnego

Czego od Ciebie oczekujemy:

• doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży produkcyjnej

• ukierunkowania na ciągłe doskonalenie

• wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz otwartości na współpracę z innymi

• komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

• umiejętności pracy pod presją czasu

Co oferujemy:

• bardzo dobre warunki finansowe

• umowę o pracę po okresie próbnym

• pracę w młodym zespole

• duży parking tuż przy nowoczesnej hali

• przyjemną kantynę na wspólne posiłki