DRUTEX – Specjalista ds. konstrukcji aluminiowych

Data publikacji: 2019-11-01

Firma: DRUTEX

Stanowisko: Specjalista ds. konstrukcji aluminiowych

Miejscowość: Bytów

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Zadania:

samodzielne opracowywanie ofert z wycenami konstrukcji aluminiowych
weryfikację dokumentacji technicznej przekazywanej przez Klientów, dokonywanie niezbędnych uzgodnień w celu optymalizacji dostarczanych rozwiązań
opracowywanie i modyfikacja instrukcji technologicznych
nadzór dokumentacji związanej z prowadzonymi produktami
wykonywanie zadań związanych ze zgłoszeniami serwisowymi
rozwój nowych technologii w zakresie aluminium

Oferujemy:

pracę w firmie będącej wiodącym producentem okien, drzwi i rolet w Europie
możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi szkoleń
możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji

Oczekiwania:

preferowane wykształcenie techniczne
bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów specjalistycznych (AutoCad)
znajomość technologii produkcji ślusarki aluminiowej
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
dobra organizacja pracy
dokładność, skrupulatność