DRUTEX – przedstawiciel handlowy na rynek włoski i francuski

Data publikacji: 2020-03-17

Firma: Drutex

Stanowisko: przedstawiciel handlowy na rynek włoski i francuski

Miejscowość: Włochy, Francja

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/cib/forumbranzowe.com/wp-content/themes/forum_branzowe/single-oferta_pracy.php on line 77

Branża: Producent

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • budowanie i utrzymanie relacji z Klientami
  • obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy
  • realizacja i koordynacja działań w zakresie wsparcia sprzedaży
  • promocja i budowanie silnej pozycji firmy i jej produktów na rynku
  • przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji dla klientów
  • współpraca z innymi działami firmy zaangażowanymi w proces realizacji zamówień
  • prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z obowiązującymi procedurami

Oferujemy:

  • stabilną pracą w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w Europie
  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów
  • narzędzia pracy, takie jak: samochód, laptop, telefon
  • ambitne i samodzielne stanowisko pracy
  • bardzo atrakcyjny system wynagradzania
  • kompleksowe szkolenie branżowe/produktowe
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • bogaty pakiet socjalny

Wymagania:

  • biegła znajomość języka włoskiego lub francuskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność i proaktywne podejście do pracy
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • umiejętność raportowania
  • znajomość pakietu MS Office
  • dyspozycyjność
  • wiedza techniczna dotycząca stolarki okienno-drzwiowej będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: hr@drutex.com.pl