DRIMS – specjalista ds. sprzedaży

Data publikacji: 2020-05-11

Firma: DRIMS

Stanowisko: specjalista ds. sprzedaży

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

prowadzenie negocjacji handlowych,
przygotowanie ofert i koordynacja ich realizacji,
odpowiedzialność za realizację założonego planu sprzedaży,
aktywne poszukiwanie Klientów oraz budowanie i utrzymanie relacji z kluczowymi Klientami,
współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług.

Wymagania:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
wiedza z zakresu technik negocjacyjnych, zasad przygotowania i prezentowania ofert sprzedażowych,
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
otwartość na nowe wyzwania,
wysoka kultura osobista i miła aparycja,
znajomość pakietu Office,
doskonała organizacja pracy własnej,
czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
atrakcyjny system wynagradzania i premiowania,
szkolenia i rozwój zawodowy,
samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym, dynamicznym zespole